Skip to main content

Online Pazarlama Hizmetleri

Günümüzde online pazarlama olarak adlandırılan mecra hızlı bir bırak şekilde gelişiyor ve dönüşüm geçiriyor. İnternette gördüğünüz her reklam ve pazarlamaya dair her şey, internet pazarlamasını (online pazarlama) alanına girer. Online Pazarlama Hizmetleri deyince aklımıza; e-postalar, sosyal medya gönderileri, arama motorlarındaki ödemeli reklamlar ve benzerler ücretli reklamları kapsamaktadır.

Online pazarlama kanalları çeşitli kanallardan oluşur . Bunların Google Ads , Facebook Ads , Instagram Ads  servisleridir.
Burda önemli olan her platforum kendi iç dinamiğindeki doğru reklam stratejisi ve doğru reklam yayınıdır.

 

Online pazarlama hizmetleri, işletmenizi internet üzerinden tanıtmak ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için dijital kanallar ve araçlar kullanan hizmetlerdir. Online pazarlama hizmetleri, arama, e-posta, ücretli ve sosyal medya gibi dijital kanalları kullanır. Online pazarlama hizmetleri, işletmenizin marka bilinirliğini, web sitenize trafik çekmenizi, satışlarınızı artırmanızı ve müşteri sadakatini sağlamanızı amaçlar.

 

Biz de Global Atlas Reklam Organizasyon olarak online pazarlama hizmetleri sunuyoruz. hizmetlerimiz:

  • Arama motoru optimizasyonu (SEO): Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için web sitenizin teknik, içerik ve otorite açısından iyileştirilmesi sürecidir. SEO hizmetlerimizle web sitenizin organik trafik, dönüşüm ve gelirini artırabilirsiniz.
  • Arama motoru reklamcılığı (SEM): Arama motorlarında belirli anahtar kelimelerle ilgili reklamlar oluşturarak web sitenize hedefli trafik çekmek sürecidir. SEM hizmetlerimizle web sitenizin görünürlüğünü, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
  • Sosyal medya pazarlaması (SMM): Sosyal medya platformlarında içerik paylaşarak ve reklam vererek işletmenizi tanıtmak ve sosyal medya kullanıcılarıyla etkileşim kurmak sürecidir. SMM hizmetlerimizle sosyal medyada işletmenizin takipçi sayısını, beğeni sayısını, yorum sayısını ve paylaşım sayısını artırabilirsiniz.
  • E-posta pazarlaması: E-posta listesindeki kişilere düzenli olarak e-posta göndererek işletmenizi tanıtmak ve müşterilerinizle bağlantı kurmak sürecidir. E-posta pazarlama hizmetlerimizle e-posta listesindeki kişilerin ilgisini çekecek, değer katan ve dönüşüm sağlayan e-postalar oluşturabilirsiniz.
  • İçerik pazarlaması: Web sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza değerli, ilgi çekici ve bilgilendirici içerikler üreterek işletmenizi tanıtmak ve müşterilerinizle bağlantı kurmak sürecidir. İçerik pazarlama hizmetlerimizle web sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza blog yazıları, makaleler, infografikler, videolar, e-kitaplar gibi içerikler hazırlayabilirsiniz

 

Genel olarak Online Pazarlama Servislerini gerçekleştirirken kullandığımız yöntemleri sıralayacak olursak:

 

1- Reklam Veren Müşterilerimiz ile Ulaşmak istediği hedef kitlenin belirlenmesi

 

Bu aşamada Müşterimizin Profilini ve Müşterimizin ulaşmak istediği hedef Kitlenin Profilini Tespit ediyoruz . Bütçenize uygun stratejiyi ve alternatifleri belirliyoruz. Müşterilerimizin hali hazırda internet sayfasını analiz ederek gerekli arama motoru optimizasyonunu ( SEO optimizasonunu ) belirliyoruz .

 

2- Hangi Pazarlama Kanallarının kullanılması gerektiğinin tespiti ve SEO optimizasyonu ( arama Motoru optimizasyonu) yapılması

 

Günümüzde online olarak hedef kitleye ulaşılabilmek için doğru kanalların tespiti hayati önem taşımaktadır. Buna ek olarak doğru anahtar kelimelerin ( Google aramada kullanıcıların birşey ararken kullandığı kelimeler yada kelime grupları hatta bazen cümleler) tespiti ve buna yönelik içerik stratejisi ( aranan kelimelere yönelik doğru içeriklerin oluşturulması ) noktasında atlas medya reklam tanıtım olarak size profesyonel hizmetilerin tespiti ve uygulama planını oluşturuyoruz

 

3- Müşterilerimizle birlikte değerlendirme yapıyor ve online pazarlama aktivitelerini hayata geçiriyoruz

Son aşamada ise , bütçe , doğru kanalların tespiti ve Arama motoru optimizasyonu tespit ettikten sonra online pazarlama hizmetimizi hayata geçiriyoruz .

 

Online Pazarlama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizimle İletişime geçin
    captcha

    Sitede bulunan ve burda belirtilen; Kvkk aydınlatma ve Gizlilik Politikasını okudum ve anladım , Hizmetler için Genel Hüküm ve Koşulları , Kullanım Şartları Sözleşmesini , Açık Rıza Metnini okudum , anladım ve bunları Kabul ediyorum (zorunlu alan).